0800 133 000 logart@logart.sk

Partnerská spolupráca

Staňte sa Partnerom firmy LOGART

Kto sa môže stať Partnerom?

Partnerom spoločnosti LOGART s.r.o. sa môže stať fyzická aj právnická osoba (s.r.o., a.s., SZČO), ktorá má záujem nakupovať tovar a služby poskytované nami, a predávať ich svojim zákazníkom. Pre bližšie informácie sa obráťte na naše obchodné oddelenie.

Prečo sa stať Partnerom?

Spoločnosť, ktorá sa stane Partnerom spoločnosti LOGART s.r.o., môže využívať partnerské výhody, ktorými sú rôzne výhodné zľavy z cien tovaru a služieb.

Využívať znalosti nadobudnuté na zahraničných výstavách veľtrhoch prenesené do svojej prestížnej ponuky pre segment Partnerov teda ďaľších predajcov (B2B)

Ako sa stať Partnerom?

Kontaktujte naše obchodné oddelenie, ktoré s Vami prediskutuje možnosti nadviazania partnerskej spolupráce.

Cieľom spoločnosti LOGART s.r.o. je poskytovať také služby ktorými vie získať spoľahlivých Partnerov a nadviazať s nimi dlhodobú spoluprácu.

Neutrálne, partnerské katalógy

Naše katalógy vydávame tiež v tzv. neutrálnej verzií bez loga LOGART a je teda možné ich používať pre prezentáciu vlastnej spoločnosti, popr. si do nich nechať dotlačiť vlastné logo a kontakty.

Katalógy s vlastným prebalom

Pre niektoré naše katalógy ponúkame možnosť vlastného prebalu. Je možné si dodať vlastný grafický dizajn alebo si vybrať s niekoľkých návrhov navrhnutých našim grafickým štúdiom, ktoré má v tomto obore bohaté skúsenosti.

Cena katalógov s vlastným prebalom sa odvíja od objednaného množstva a stupňa spolupráce.

Personalizovaný E-shop

Vytvoríme vám e-shop, s vašim logom a farbami, ktorý je naplnený produktami z našej ponuky ako napr. písacie potreby, textil, IT príslušenstvo, darčeky a rôzne reklamné predmety.

Obchod je po pár dňoch funkčný a pripravený na objednávky.

Implementácia je bezplatná a s nastavením vám pomôžeme.

Stačí, ak kontakujete jedného z našich obchodníkov, ktorý vám dajú potrebné informácie pre zriadenie elektronického obchodu.