0800 133 000 logart@logart.sk
Sieťotlač

Sieťotlač je technológia potlače s najväčšou tradíciou. Je nevyhnutná a to aj v dnešnej dobe, kedy si digitálna technológia potlače, ako 3D predmetov, tak textilného tovaru už vydobyla pevné postavenie na poli potlačových technológií reklamných predmetov.

 

 

Transfer

Technológia transférovej potlače je ideálna pre potlač textilných materiálov na prírodnej báze aj na syntetické tkaniny a ich zmesi.

Potlač skla, keramiky, porcelánu - priama potlač

Výpal na sklo je vhodná technológia pre označenie hrnčekov, pohárov, konvičiek, tanierov a pod.veľmi náročnou technológiou sa najskôr natlačí motív loga sieťotlačou na prenosový papier. Následne sa po odmočení natlačený motív stiahne z prenosového papieru a umiestni na potlačovaný predmet. Po dokonalom vysušení sa predmet vypáli v peci na vypaľovanie. Behom vypálenia v peci sa farba zapečie do povrchu – glazúry predmetu.

Potlač skla, keramiky, porcelánu - výpal

Výpal na sklo je vhodná technológia pre označenie hrnčekov, pohárov, konvičiek, tanierov a pod.

Flock

Potlač je možné uskutočniť na všetky textilné materiály (tričká, čiapky, batohy, vaky, tašky z netkaného materiálu atď.).

Tampónová tlač

Tampóntlačou sa potláčajú v podstate všetky druhy materiálov (plasty, sklo, kovy, drevo, koža, keramika). Technológia je vhodná hlavne pre rozmerovo menšie predmety. Sú to napr. guľôčkové perá, otvárače, zapaľovače, kľúčenky a iné.

Pieskovanie

Túto potlačovú technológiu je možné používať na reklamné predmety zo skla a kovu. Je vhodná pre označovanie pohárov, plakiet, nerezových butyliek, hrnečkov a ďalších sklenených a kovových predmetov.

Razba

Pre realizáciu potlače touto technológiou je potrebné vyrobiť raznicu z tepelne dobre vodivého materiálu v tvare motívu loga. Preto sa používajú raznice z mosadze.

Digitálna UV tlač

Táto technológia je vhodná na reklamné zapalovače, otvárače, hodiny a mnoho ďalších predmetov, ktoré sú bez výstupkov a zaručene rovnako vysoké.

Gravírovanie laserom

Laser alebo gravírovanie laserom je špeciálna technológia, ktorá využíva laserový lúč pre gravírovanie kovových, pokovovaných, drevených a plastových reklamných predmetov s farebnou povrchovou úpravou.

Výšivka

Strojovou výšivkou je možné vyšívať logá takmer na akékoľvek textilné výrobky, napr. uteráky, tašky, čiapky, tričká, bundy, atď.

Laser na pero

Laser alebo gravírovanie laserom je špeciálna potlačová technológia, ktorá využíva laserový lúč na potlač kovových, pokovovaných, drevených a plastových reklamných predmetov s farbenou povrchovou úpravou.

Laser na diár

Laser predstavuje výnimočnú technológiu, ktorou dokážeme elegantne potlačiť i diáre. Pozrite sa spolu s nami na krátke video o tejto technológii.